Sényő-FTC 0-4

Labdarúgócsapatunk a nyolcaddöntőbe jutott a Magyar Kupában, miután 4-0-ra nyert Sényőn. Ebben a cikkben élő közvetítésünket olvashatják.

Magyar Kupa, 8. forduló
Sényő: Gagyi – Bodó, Klepács, Lakatos L. (Ruska, 75.), Phrakonkham, Hadházi, Fabu, Marics, Kristófi (Ács, 78.), Barcsay (Takács Á., 82.), Márton
FTC: Holczer – Csernik, Otigba (Blazic, 65.), Takács, Heister (Georgijevic, 70.) – Csonka, Rodriguez – Bőle, Rui Pedro, Petrjak – Finnbogason (Lovrencsics B., 65.)
Gól: Finnbogason (51., 64.), Georgijevic (75.), Lovrencsics B. (91.)
Kiállítva: Marics (50.)

Élő közvetítés

2. félidő

Összefoglaló itt!

VÉGET ÉRT A TALÁLKOZÓ!

91. perc: GÓÓÓL!! OTT A NEGYEDIK IS!! Lovrencsics Balázs kapott kiváló labdát, higgadtan átvette, majd a bal alsóba gurította, 0-4!

91. perc: Lovrencsics Balázs ívelt Rui Pedróhoz, aki a kapura csúsztatott, de Gagyi védett.
89. perc: Bőle ívelt Lonvrencsicshez, de csatárunk lesen volt.
84. perc: Bőle jobb oldali beadását Csonka húzta kapura, Gagyi védett.
82. perc: Barcsayt váltotta Takács.
78. perc: Kristófi helyén Ács a hazaiaknál.

75. perc: GÓÓÓL!! OTT A HARMADIK!! Egy jobb oldali beadást Lovrencsics Balázs fejelte vissza okosan az érkező Georgijevicnek, aki ballal a bal alsóba lőtte a labdát, 0-3!

75. perc: cseréltek a hazaiak is, Lakatos helyett Ruska a pályán.
73. perc: egy szép csel után Rui Pedro lőtte fölé a labdát.
70. perc: Georgijevic váltotta Heistert.
69. perc: Rui Pedro indította Petrjakot, de szélsőnk lesen volt.

65. perc: kettős csere! Otigbát Blazic, a duplázó Finnbogasont pedig Lovrencsics Balázs váltja.

Finnbogason így már hat kupagólnál tart, ugyanakkor ma nem szerezhet mesterhármast, ugyanis csere következik…

64. perc: GÓÓÓL!! MEGINT FINNBOGASON! Petrjak bal oldali beadása után csatárunk ért oda elsőként, és estében a kapuba fejelte a labdát, 0-2!

61. perc: Rodriguez passza picit hosszú volt Rui Pedrónak.
59. perc: Petrjak került ziccerbe, de ő is kevéssel mellélőtte a labdát.
55. perc: Finnbogason szerezhette volna meg második gólját, de 15 méterről mellélőtt.

Kupaspecialista! Ez volt izlandi támadónk ötödik gólja ebben a kupasorozatban!

51. perc: GÓÓÓL!! VEZETÜNK! Finnbogason állt a labda mögé, balra lőtte a labdát, Gagyi érezte az irányt, de így sem tudott védeni, 0-1!

50. perc: TIZENEGYES, PIROS LAP! Bőlét lökte fel Marics a tizenhatoson belül, és második sárgával kiállították.
49. perc: Heister és Petrjak játszott össze jól, utóbbi beadását szögletre mentette Klepács, majd a sarokrúgás után Finnbogason fejelte el a kapu előtt a labdát.
46. perc: elkezdődött a második félidő!

1. félidő

45+1. perc: véget ért az első félidő.
45. perc: újabb kíméletlen belépő a hazaiaktól, Marics buktatta Petrjakot, ez is sárga lap.
42. perc: sényői szabadrúgás a bal oldalról, Márton az alapvonal közeléből fejelte már kapu felé a labdát, Holczer védett.
38. perc: Csonkát buktatták a felezővonal közelében, de a passza eljutott Bőléhez, így előnyszabályt jelzett a játékvezető, szélsőnk csele ezúttal nem jött be Márton mellett, aki kifedezte a labdát az alapvonalnál.
35. perc: Barcsay bal oldali beadása után Heister mentett szögletre.
34. perc: Takács indítása volt hosszú Heisternek.
30. perc: Rodriguez lőtte középre a labdát, de a hazai védők kivágták előle, majd a szögletet is tisztázták a sényői játékosok.
29. perc: Otigba próbálkozott távolról, de fölé ment a labda.
26. perc: szögletet is elvégezhettek a hazaiak Klepács azonban szabálytalankodott Csernikkel szemben, így hozzánk került a labda.
25. perc: veszélyes sényői szabadrúgás, Csonka tisztázott fejjel.
24. perc: Petrjak verte meg egy az egyben a védőjét a bal oldalon, majd középre ívelt, Gagyi azonban lehúzta a labdát.
22. perc: Bőle egy szép csel után középre ívelt, majd Csernikhez került a labda, aki viszont egy kicsit hosszan tolta meg, így kirúgás következett.
19. perc: Lakatos rúgta fel Rui Pedrót, ez is sárga lap.
18. perc: sényői kontra végén Hadházi volt lesen.
17. perc: Heister lövése ment kevéssel mellé.
14. perc: Petrjak ment el a bal oldalon, a középre lőtt labdája felpattant, Rodriguez lőtt kapásból, kevéssel mellé.
14. perc: jól támadtuk le Gagyit, így másodszor kényszerítettük rá, hogy kirúgja a labdát az oldalvonalon túlra.
12. perc: Otigba indítása volt hosszú Finnbogasonnak.
9. perc: Kristófi húzott el a jobb szélen, de Takács mellett nem tudott betörni a tizenhatosunk területére.
8. perc: Csernik lőtt egy csel után, de blokkolták a kísérletét.
8. perc: veszélyes volt a szabadrúgás, a kapu előtti kavarodásban több játékosunk is megpróbálta kapura húzni a labdát, végül megúszták kapott gól nélkül a hazaiak.
7. perc: Bőlét buktatta Márton András, sárga lap.
3. perc: a Sényőé volt az első helyzet, Fabu lövését védte Holczer.
1. perc: Petrjakkal szemben szabálytalankodtak a hazaiak, a szabadrúgást Rodriguez végezte el, de a labda elment a kapu előtt.
1. perc: elkezdődött a találkozó!

Jönnek a pályára a kezdő tizenegy tagjai, a hazaiak kékben, a mieink fehérben.

A csapatok már melegítenek, hamarosan kezdetét veszi a találkozó!

A mérkőzés előtt

A múlt szombati, Paks elleni bajnoki győzelem után szerdán ismét pályára lép Sergei Rebrov együttese, amely Sényőn a Magyar Kupában játszik tétmérkőzést.

Együttesünk ezúttal Holczer Ádámmal a kapuban áll fel, kezdőnkben ott van többek között Csonka András, Rui Pedro és a legutóbbi, sárvári kupameccsen triplázó Kjartan Finnbogason is.

A cserepadon a következő játékosok ülnek: Varga Á., Georgijevic, Böde, Sigér, Blazic, Gorriaran, Lovrencsics G.

Ha kíváncsi, hogyan várja ukrán mesterünk az összecsapást, kattintson IDE.