Nagyon kemény fociháború várható

Titkok a Vidi legyőzéséhez.
Labdarúgócsapatunk szerdán a Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján lép pályára a székesfehérvári MOL Aréna Sóstóban. A 18.00-kor kezdődő találkozónak 2-1-es hátrányból vágunk neki.

A fehérvári egyesülettel a sorozat négy korábbi kiírásában már találkoztunk, és valamennyiszer az FTC bizonyult jobbnak. 1967-ben 3-1-re, 1972-ben 3-2-re nyertünk idegenben: szerdán mindkét eredmény fradista továbbjutást jelentene.
2015-ben a döntőben 4-0-ra győztük le a Videotont, míg 2016-ban, szintén a negyeddöntőben kétmeccses párharcban bizonyult jobbnak a Ferencváros. Akkor szintén hátrányból kezdtük a visszavágót, ám a hazai 0-1 után idegenben 2-1-re nyertünk, és végül meg sem álltunk az újabb kupagyőzelemig.
A Magyar Kupában tehát a két csapat meccseit idegenbeli sikerek jellemzik. (Hivatalosan a 2015-ös fináléban is a Videoton volt a pályaválasztó.) Szerdán folytatnánk a sorozatot...